Ana Sayfa
Avrupa Ligi
ULEB Avrupa Kupası
FIBA Avrupa Kupası
FIBA EUROCUP CHALLENGE ŞAMPİYONLARI
.
YIL ŞAMPİYON FİNALİST SKOR
2007 CSK Samara (RUS) Keravnos Nicosia (CYP) 83-85d 101-81
2006 Ural Great Perm (RUS) Khimik Yuzhny Odessa (UKR) 80-67d 74-80
2005 CSU Asesoft (ROM) Lokomotiv Rostov (RUS) 75-74 Ploiesti (ROM)
2004 Mitteldeutscher BC (GER) JDA Dijon (FRA) 84-68 İzmir (TUR)
2003 Aris Selanik (GRE) Prokom Trefl (POL) 84-83 Selanik (GRE)
.
Ana Sayfa
Avrupa Ligi
Avrupa (Saporta) Kupası
KORAÇ KUPASI ŞAMPİYONLARI
.
YIL ŞAMPİYON FİNALİST SKOR
2002 SLUC Nancy (FRA) Lokomotiv Vody (RUS) 98-72 74-95
2001 Unicaja Malaga (ESP) Hemofarm (YUG) 77-47 71-69
2000 Limoges (FRA) Unicaja Malaga (ESP) 80-58 51-60
1999 FC Barcelona (ESP) Estudiantes Madrid (ESP) 77-93 97-70
1998 Riello Verona (ITA) Kızıl Yıldız (YUG) 68-74 73-64
1997 Aris Selanik (GRE) Tofaş (TUR) 66-77 88-70
1996 Efes Pilsen (TUR) Stefanel Milan (ITA) 76-68 70-77
1995 Alba Berlin (GER) Stefanel Milan (ITA) 87-87 85-79
1994 PAOK Selanik (GRE) Stefanel Trieste (ITA) 75-66 100-91
1993 Philips Milan (ITA) Virtus Roma (ITA) 95-90 106-91
1992 Il Messaggero Roma (ITA) Scavolini Pesaro (ITA) 94-94 99-86
1989 Clear Cantu (ITA) WEReal Madrid (ESP) 73-71 95-93
1990 Joventut Badalona (ESP) Scavolini Pesaro (ITA) 99-98 96-86
1989 Partizan Belgrad (YUG) Wiwa Vismara Cantu (ITA) 76-89 101-82
1988 Real Madrid (ESP) Cibona Zagreb (YUG) 102-89
1987 FC Barcelona (ESP) Limoges (FRA) 106-85 97-86
1986 Banco di Roma (ITA) Mobilgirgi Caserta (ITA) 84-78 73-72
1985 Simac Milan (ITA) Ciao Crem Varese (ITA) 91-78
1984 Orthez (FRA) Kızıl Yıldız (YUG) 97-73
1983 Limoges (FRA) Sibenka Sibenik (YUG) 94-86
1982 Limoges (FRA) Sibenka Sibenik (YUG) 90-84
1981 Joventut Badalona (ESP) Carrera Venezia (ITA) 105-104
1980 Arrigoni Rieti (ITA) Cibona Zagreb (YUG) 76-71
1979 Partizan Belgrad (YUG) Arrigoni Rieti (ITA) 108-98
1978 Partizan Belgrad (YUG) Bosna Sarajevo (YUG) 117-110
1977 Jugoplastika Split (YUG) Alco Bologna (ITA) 87-84
1976 Jugoplastika Split (YUG) Chinamartini Torino (ITA) 97-84 82-82
1975 Forst Cantu (ITA) FC Barcelona (ESP) 71-69 110-85
1974 Forst Cantu (ITA) Partizan Belgrad (YUG) 99-86 75-68
1973 Forst Cantu (ITA) Maes Pils Malinas (FRA) 106-75 94-85
1972 Lokomotiv Zagreb (YUG) OKK Belgrad (YUG) 71-83 94-73

Şampiyonluk Sayıları: (31)
4: Cantu (ITA)
3: Partizan Belgrad (YUG), Limoges (FRA)
2: .Jugoplastika Split (YUG), Joventut Badalona (ESP), Simac/Philips Milan (ITA), FC Barcelona (ESP)
1: Lokomotiv Zagreb (YUG), Arrigoni Rieti (ITA), Orthez (FRA), Banco di Roma (ITA), Real Madrid (ESP), Il Mesaggaro Roma (ITA), PAOK Selanik (GRE), Alba Berlin (GER), Efes Pilsen (TUR), Aris Selanik (GRE), Riello Verona (ITA), Unicaja Malaga (ESP), SLUC Nancy (FRA)

Final Sayıları: (62)

Şampiyonluk Sayıları: (Ülke)
10:
İtalya
6:
Yugoslavya, İspanya
5:
Fransa
2:
Yunanistan
1:
Almanya, Türkiye

Final Sayıları: (Ülke)
23:
İtalya
16:
Yugoslavya
10:
İspanya
7:
Fransa
2:
Yunanistan, Türkiye
1:
Almanya, Rusya